KONST / Litografier / Färglitografi 13658781
nr 1365 8781
Sven Olof Norman
(1935-2020), Sverige
Färglitografi, Korg med trasmattegarn. Signerad, numrerad 110/260, daterad 1983. Motivet: 58x65 cm
Kondition: saknar glas
Sven Olof Norman, svensk bildkonstnär född 1935, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:22:51
7/12 16:42:52
Sven Olof Norman
Läs mer om Sven Olof Norman